Ohlášky 24.5. - 31.5.
Neděle 24.5. - 7. neděle Velikonoční
9:30 mše sv. za zemřelého Vojtěcha Stalmacha, Antonii, Stanislava a Ludmilu a za celou živou a zemřelou rodinu
Sbírka bude odvedena na charitu
Úterý 26.5. svátek sv. Filipa Neriho
Sobota 30.5. sváte sv. Zdislavy
Odpoledne smažení vaječiny na farní zahradě. Účastníci budou muset dodržovat základní pravidla
Neděle 31.5. - Slavnost Seslání Ducha svatého
9:30 mše sv. za zemřelého Josefa Bravanského, rodiče Annu a Josefa, sestru Zdeňku, babičku Emílii, Elenu Bravanskou, Šárku Šrajerovou, Zdeňku Žinčíkovou a za celou rodinu.
Sbírka bude určena na splátku oprav a lavic.

---------------------------------

Milí přátelé a farníci,

v návaznosti na uvolňování karanténních opatření, je možno od 11. května sloužit bohoslužby pro maximálně 100 osob. Proto již mše svatá sloužená jako obvykle v 9.30 hodin bude přístupna věřejnosti. Bohoslužba nebude už přenášena přes Facebook. U vstupu bude připravená dezinfekce. Prosíme o dodržování rozestupů v lavicích a také za roušky na obličeji. Jejich nošení vnímíme jako projev ohleduplnosti vůči ostatním - je to hluboce křesťanský postoj; nechráníme tím sebe, ale především druhé.

Zároveň bude od neděle 11. května otevřena Farní zahrada sv. Marka otevřena i zde prosíme o dodržování platných nařízení a doporučení.

o. Leoš Ryška, SDB

Milí přátelé a farníci,

v návaznosti na uvolňování karanténních opatření, je možno od 11. května sloužit bohoslužby pro maximálně 100 osob. Proto již mše svatá sloužená jako obvykle v 9.30 hodin bude přístupna věřejnosti Bohoslužba nebude už přenášena přes Facebook. U vstupu bude připravená dezinfekce. Prosíme o dodržování rozestupů v lavicích a také za roušky na obličeji. Jejich nošení vnímíme jako projev ohleduplnosti vůči ostatním - je to hluboce křesťanský postoj; nechráníme tím sebe, ale především druhé.

o. Leoš Ryška, SDBMilí přátelé a farníci,

o. Leoš Ryška, SDB