Vítejte na oficiálních stránkách naší farnosti

Římskokatolická farnost Ostrava - Heřmanice

K Návsi 176/6
Ostrava - Heřmanice
713 00

P. Leoš Ryška, SDB - farář
mobil 604 273 123
ryska@telepace.cz

Zpřístupnění farské zahrady v Ostravě-Heřmanice veřejnosti

24.04.2019 12:43

 

 Zpřístupnění farské zahrady v Ostravě-Heřmanice veřejnosti

Cílem projektu je zpřístupnění farské zahrady v Ostravě-Heřmanicích veřejnosti. Podpořit tak místní komunitní život, vytvořit   jedinečné veřejné místo pro setkávání, odpočinek, rozjímání, společenské

a kulturní akce, ale i sportovní aktivity. Koncepce projektu zohledňuje všechny věkové skupiny, důraz je kladen na prostor pro rodiny s dětmi. Návrh je chápán jako otevřený, přehledný a bezpečný prostor.

Tento projekt je podpořen statutárním městem Ostrava.

Děkujeme