Swingové tančírny pro rodiny s dětmi

09.09.2021 10:00

Prijmětě pozvání na Swingové tančírny pro rodiny s dětmi. 

Začínáme v sobotu 21. září 2021 .

Více se dočtete z plagátku.

                                                       

Poslední tančírna pro rodiny s dětmi nás čeká v sobotu 18. 9. ve Farní zahradě v Heřmanicích. Přijďte si užít kouzlo nově zrekonstruované zahrady s krásným dětským dřevěným hřištěm a spoustou dalších atrakcí pro děti. Nalaďte se s námi na vlnu swingu. K tanci a poslechu vám tentokrát zahrají Swingpáni. Těšit se můžete také na workshop základů swingu a vystoupení Jazz Monkeys. Pro vaše nejmenší (od 5 let) je připraven bohatý program o ceny se zkušenými animátory.

Občerstvení zajišťuje spolek Elegant.

Poděkování patří také statutárnímu městu Ostrava a projektu Fajna rodina za podporu při realizaci projektu.

Akce probíhá v rámci Dnů Fajne rodiny!!!  ttps://fajnarodina.cz/aktivity-a-projekty/dny-fajne-rodiny/

Program:

16:00 - 16:40 - Taneční workshop pro začátečníky

17:00 - 19:00 - Tančírna se Swingpány

18:00 - Vystoupení taneční skupiny Jazz Monkeys Lindy Hoppers

Vstupné dobrovolné.