Obnovení bohoslužeb s účastí věřejnosti

10.05.2020 17:36

Milí přátelé a farníci,

v návaznosti na uvolňování karanténních opatření, je možno od 11. května sloužit bohoslužby pro maximálně 100 osob. Proto již mše svatá sloužená jako obvykle v 9.30 hodin bude přístupna věřejnosti. Bohoslužba nebude už přenášena přes Facebook. U vstupu bude připravená dezinfekce. Prosíme o dodržování rozestupů v lavicích a také za roušky na obličeji. Jejich nošení vnímíme jako projev ohleduplnosti vůči ostatním - je to hluboce křesťanský postoj; nechráníme tím sebe, ale především druhé.

Zároveň bude od neděle 11. května otevřena Farní zahrada sv. Marka otevřena i zde prosíme o dodržování platných nařízení a doporučení.

Těším se na nedělní společenství s Vámi se všemi.

o. Leoš Ryška, SDB

Milí přátelé a farníci,
 
v návaznosti na uvolňování karanténních opatření, je možno od 11. května sloužit bohoslužby pro maximálně 100 osob. Proto již mše svatá sloužená jako obvykle v 9.30 hodin bude přístupna věřejnosti Bohoslužba nebude už přenášena přes Facebook. U vstupu bude připravená dezinfekce. Prosíme o dodržování rozestupů v lavicích a také za roušky na obličeji. Jejich nošení vnímíme jako projev ohleduplnosti vůči ostatním - je to hluboce křesťanský postoj; nechráníme tím sebe, ale především druhé.
 
 
 
Zároveň bude od neděle 11. května otevřena Farní zahrada sv. Marka otevřena i zde prosíme o dodržování platných nařízení a doporučení.
 
Těším se na nedělní společenství s Vámi se všemi.
 
o. Leoš Ryška, SDB