Dotazník k plánované úpravě prostranství kolem kostela sv. Marka (nynější ulice K Návsi).

19.01.2020 18:56

Online dotazník.

Jedná se o dotazník k plánované úpravě prostranství kolem kostela sv. Marka (nynější ulice K Návsi).Momentálně nejsou jasně oddělená místa pro parkování aut od prostoru pro lidi, chybí kvalitně řešený mobiliář a celkově tak prostranství nepůsobí přívětivým dojmem, což je vzhledem ke krásnému kostelu, kam občané chodí, nově otevřené farní zahradě i strategické poloze uprostřed Heřmanic škoda. Městský obvod ve spolupráci s architektem  zahájil práce na architektonické studii, která by měla využít potenciál místa a přeměnit ho na „novou náves“, která bude sloužit místním nejen jako parkoviště a průchod ke kostelu, ale jako plnohodnotný prostor k setkávání, odpočinku a kulturním či komunitním akcím.

Do dotazníku můžete napsat své nápady a poznámky k plánované úpravě.

Samotný dotazník naleznete zde:  https://app.maptionnaire.com/cs/7532/
 

Dotazník zaštiťuje městský obvod Slezská Ostrava. Komentáře jsou anonymní a budou použity při projektu revitalizace veřejných prostor v Heřmanicích. Pokud máte povoleny cookies, můžete vyplnit třeba jen půlku dotazníku a ke zbytku se vrátit později. Prohlížeč si bude pamatovat Vaše odpovědi.