Aktuální informace od o. Leoše

13.03.2020 16:49

Milí farníci,

vzhledem k nouzovému stavu vyhlášenému vládou ČR nebude možné sloužit nedělní bohoslužbu. Prosím, využijte možnosti sledování mše svaté skrze televizi NOE nebo poslech Radia Proglas. Vysílací časy bohoslužeb v televizi NOE zde.

Přesto Vám rád nabízím možnost soukromé návštěvy našeho kostela, který bude otevřen v čase 9.30 - 10.00 hodin. Budete mít možnost tiché modlitby. Máte také možnost individuálně přistoupit ke svátosti smíření a svatému přijímání.ji

Pokud se pro návštěvu kostela rozhodnete, prosím využijte k dopravě jinu možnost než MHD.

V tomto těžkém čase chci být svým farníkům nablízku a v naléhavých případech se na mě neváhejte obrátit - mobil 604 273 123.

Modlím se za Vás a sám také prosím o Vaše modlitby.

P. Leoš Ryška SDB